درباره سام فایر

این گروه صنعتی با نام تجاری سام فایر، در سال 1389 به مدیریت سام محمدی تاسیس گردید.  

سام فایر با سرلوحه  قراردادن  کیفیت  و امنیت برای  تمامی محصولاتش و با  بهره گیری از آخرین دستاوردهای  تکنولوژی   روز دنیا   و همچنین همکاری با پیشرفته ترین کارخانجات  آتش نشانی و اطفاء حریق جهان توانسته گامهای  موثری در زمینه  ایمن سازی  محیط  کار  و  زندگی شما عزیزان بردارد .  امروزه  نام  سام فایر  به  عنوان  یکی   از   معتبرترین  و  پیشروترین  گروه های صتعتی داخلی در زمینه تولید تجهیزات اطفاء حریق، مطرح  و  مورد  اطمینان  همگان است.

ویژگی و افتخارات

در سال 1389 بعنوان اولین تولید کننده اسپرینکلر های اطفاء حریق در ایران با نام تجاری سام فایر شروع به فعالیت کرده و با اخذ نشان استاندارد و مجوز سازمان آتش نشانی ، موفق به پیروزی در رقابت با محصولات مشابه خارجی شده است .

همچنین این گروه صنعتی  در زمینه  تولید انواع شیرآلات  سیلندر های آتش نشانی فعالیت داشته و توانسته با حضور در باراز سراسر ایران و صادرات به بیش از 8 کشور اروپایی و آسیایی توانمندی خود را در این ضمینه به نمایش بگذارد.

اهداف

حفظ کیفیت محصولات و بالابردن امنیت در تولیدات تنهاترین اصل و قانون در این گروه صنعتی می باشد .

این مجموعه با در نظر گرفتن نیاز مردم ایران  نسبت به حفاظت هرچه بیشتر از محل کار و زندگی ، با افزایش  میزان تولیدات خود و اشتغال زایی توانسته  با پیشرفت در این صنعت و رهایی از محصولات وارداتی  کیفیتی بالاتر و خدماتی ارزشمند تر از دیگر محصولات برای شما عزیزان فراهم کند .